УВАГА! Вибори до райрад м. Києва – 2016

Політична партія “Нове Життя” не братиме участі у виборах до райрад м. Києва, що пройдуть 27 березня 2016 року.

2016

  «Вибори до райрад Києва необхідно провести, але не на часі. Вибори «для галочки» тільки нашкодять киянам і коштуватимуть місцевому бюджету десятки мільйонів гривень. Сьогодні їх є куди витрачати. Крім того, безглуздо витрачати додаткові кошти на утримання майже 500 депутатів без повноважень, які не зможуть позитивно вплинути на розвиток міста Києва»,- про це заявив Голова Політичної партії «Нове Життя» і депутат Київради VII скликання Федоренко Ігор Петрович.
   Крім цього, Ігор Федоренко звернув увагу, що чинний закон про вибори має ряд проблем. Так, наприклад, деякі округи залишилися без представників у Київраді, а інші мають відразу кілька депутатів. До того ж, депутатам райрад потрібно розширити повноваження для вирішення земельних питань та власності, а також надати можливість формувати бюджет та програму соціально-економічного розвитку районів міста Києва на користь громади столиці.
    За останні роки кияни взяли участь у двох місцевих виборах. Причому останні проходили в два тури, в останньому з яких взяли участь менше 30% жителів столиці – це говорить про те, що вибори людям набридли.
   «Вибори до райрад міста Києва не можна проводити навесні цього року. Це імітація децентралізації – фальшива декларативність для киян та світової спільноти! Спочатку потрібно розмежувати повноваження Київради і районних рад, змінити закон про вибори, а вже потім проводити вибори», – наголосив Ігор Федоренко.
– – – – – – –
З повагою
Прес-служба Політичної партії «Нове Життя»

Trackback from your site.

admin

This information box about the author only appears if the author has biographical information. Otherwise there is not author box shown. Follow YOOtheme on Twitter or read the blog.

Leave a comment

You must be logged in to post a comment.