Про партію «Нове Життя»

flag

16 Березня 2011р. в Україні відбулася одна з тих подій, початок яких може помітити далеко не кожен, але результати яких стосуються кожного з нас. Міністерством юстиції України зареєстрована політична партія «НОВЕ ЖИТТЯ»! І нехай ми за реєстраційними номерами маємо номер 186, насправді в Україні ми – перші!

На чолі Партії став відомий молодий політик Ігор Федоренко — Президент Міжнародної Громадської Організації  «Міжнародна Асоціація Бізнесу та Економіки», який об’єднав навколо себе команду молодих, перспективних фахівців бізнесу та економіки, науки та культури, військової справи та юриспруденції, робітників та гуманітаріїв. Він справедливо вважає, що відбудувати Україну зможе тільки команда фахівців-однодумців! Причому — не заплямованих політичними та економічними скандалами, не замараними участю у всіх вчорашніх «доленосних» рішеннях попередніх українських «влад».

Вирішення існуючих глобальних проблем нашої держави — таких, як підвищення соціальних стандартів та людської гідності, оздоровлення нації, зростання духовного та культурного рівня людей, боротьба з корупцією, активна протидія розкраданню державних цінностей та, як результат – усвідомлення  особистої громадянської позиції кожного українця, підняття іміджу України у світовому суспільстві – головна мета нашої Партії.

Ми впевнені — настав наш час творити історію, спасати нашу свободу і відстоювати нашу незалежність! Час формувати в Україні свідоме солідарне громадське суспільство, в якому будуть належним чином захищені законні права і свободи усіх прошарків населення, їх політичні, економічні, соціальні та культурні інтереси.

Ми починаємо активне втручання у формування й реалізацію життєво необхідних Україні структурних реформ, повну або часткову зміну податкової, судової , пенсійної, житлово-комунальноі системи, системи організації правопорядку та оборони. Ми розробили живі, працюючі варіанти створення сприятливого інвестиційного клімату, підсилення експортної політики, підтримки і розвитку внутрішнього ринку та підняття з колін українського виробника.

Ми констатуємо, що за 20 років так званої «української незалежності» завдяки попереднім варіантам антипатріотичного керівництва України та нашій загальній народній «засліпленості» зруйновано все: заводи, ферми, скалічено життя цілої нації. Сьогодні Українська Нація – на порозі вимирання, і ми не згодні із цим змиритися!

Штучно створене розпорошення патріотичних сил, нав’язувана «добродіями» національна та релігійна роздрібненість віддалили нас всіх одне від одного. Вихолощені псевдо національні ідеї недругів та зрадників народу України стали благодатним підґрунтям для збагачення мізерної купки одних і доведення до жалюгідного існування більшості населення нашої Батьківщини. Результатом цього у тому числі є вражаючий дисбаланс між зростанням цін і заробітною платнею, важливістю та важкістю виконуваної роботи та платнею за її виконання, зростання безпритульних дітей та кількості інфекційних хвороб, випадків суїциду, викликаних неможливістю виплатити кредит тощо.

Ми не можемо і не будемо  допускати, щоб така унікальна аграрна країна, як наша, споживала китайську гречку та огірки, знищувала родючі поля рапсом, тонула у повенях через вирубку Карпатських лісів.

Мы заявляємо, що ми — діти цієї землі, які готові зробити все можливе за законами совісті та честі, людської гідності, щоб перетворити ту Україну, що є зараз на Державу, гідну пам’яті наших далеких могутніх прадідів!

Ми, спільнота Політичної партії «НОВЕ ЖИТТЯ» займаємо активну життєву позицію! Ми, спільнота Політичної партії «НОВЕ ЖИТТЯ» вважаємо патріотом України кожного, хто небайдужий до її далекого величного минулого та готовий до розбудови гідного майбутнього!

Ми, «НОВЕ ЖИТТЯ» — завжди відкриті до суспільного діалогу та співпраці заради цього майбутнього. Ми готові до об’єднання з усіма незалежними групами , громадськими організаціями і особистостями, хто не зневірився у краще життя,  НОВОГО ЖИТТЯ в Україні!

«НОВЕ ЖИТТЯ» — нові сторінки історії України!