Позапарламентські партії обурені тиском з боку НАЗК

20 березня 2017 року в інформагенції УНІАН відбувся круглий стіл на тему: “Необхідність удосконалення роботи НАЗК з політичними партіями України”.

“Політична партія “НОВЕ ЖИТТЯ” виступає проти фінансування політичних партій з Державного бюджету!

Це повний абсурд та цинізм! В бюджеті України і без того великий дефіцит. Крім того – державним фінансуванням партій – встановлюються нічим не виправдані обмеження щодо малих і нових партій та особливо, громадян які не являються членами будь-якої партії та приймають участь у виборах в одномандатних виборчих округах шляхом само висування.

В зв’язку з цим – ми пропонуємо до розгляду та прийняття відповідний законопроект про відміну державного фінансування партій та встановлення рівних умов для політичної конкуренції.

Повернути дані кошти до Держбюджету та направити їх на потреби АТО, культури, медицини і освіти.!!!” – Ігор Федоренко – Голова Політичної партії “НОВЕ ЖИТТЯ”.

admin

This information box about the author only appears if the author has biographical information. Otherwise there is not author box shown. Follow YOOtheme on Twitter or read the blog.