Депутата Київради Ігоря Федоренко призначено на посаду заступника голови Постійної комісії КМР з питань культури та туризму

Сьогодні у Київраді відбулося перше засідання Постійної комісії КМР з питань культури та туризму, під час якого депутата Київради Ігоря Федоренка висунули на посаду заступника голови комісії з питань культури та туризму.

Головною тематикою засідання було погодження проекта рішення Київради щодо скасування землевідводу під реконструкцію Гостиного двору та звернення до Голови ВР О.Турчинова з проханням оперативніше внести зміни до Закону про заборону приватизації колишнього пам’ятника архітектури.
Під час обговорення подальших дій Ігорем Федоренко було висунуто ряд пропозицій:
1. Підтримати пропозицію Асамблеї діячів культури України щодо проведення відкритого конкурсу на посаду Керівника Департаменту культури м. Києва.
2. Звернутися до правоохоронних органів щодо посилення охорони з боку працівників міліції у місцях з масовим перебуванням людей, зокрема, у парках для безпечного відпочинку та створити Добровільну народну дружину.
За-одноголосно!!!
Усі висунуті пропозиції від громадськості заслухали та прийняли до розгляду!

Trackback from your site.

admin

This information box about the author only appears if the author has biographical information. Otherwise there is not author box shown. Follow YOOtheme on Twitter or read the blog.

Leave a comment

You must be logged in to post a comment.